Kontakt

Nettverksleder Gunn Mari Sund Rusten 

+47 47 89 89 22 gunnmari@digitalinnlandet.no

 

Gunn Maris viktigste oppgave som nettverksleder er å være en drivkraft for nettverket, samt legge til rette og gjøre det lett for medlemmene å engasjere seg i nettverksaktivitetene.

 

 Gunn Mari er utdannet innen reiseliv og international business, og har tilleggsutdanning innen innovasjon, næringsutvikling og digitalisering.

 

Gunn Maris profil på LinkedIn

 

Trond Skjellerud

Eidsiva Bredbånd

Styreleder


trond.skjellerud@eidsiva.no 
Tlf: +47 450 02 800

Rune Kollstrøm

Headit

Nestleder


rune.kollstrom@headit.no 
Tlf: +47 982 04 840

Hilde Nordgaard

Zigma 360

Styremedlem


hilde.nordgaard@zigma360.no 
Tlf: +47 404 13 089

Jan Furseth

Atea

Styremedlem


jan.furseth@atea.no 
Tlf: +47 900 17 480here

Alf Thomassen

Ringsaker kommune

Styremedlem


alf.thomassen@ringsaker.kommune.no 
Tlf: +47 481 86 401

Karl Olav Nordengen

TietoEvry

Styremedlem


karl.olav.nordengen@tietoevry.com 
Tlf: +47 970 71 326

Hanne Maren Finstad Heije

Zubarus

Styremedlem

 

hannemaren@zubarus.com

Tlf: 986 83 487

Christian Fjestad

SpareBank 1 Østlandet

Styremedlem

 

christian.fjestad@sb1ostlandet.no

Tlf: 408 05 490

Mats Thorvaldsen

Lindbak IT

Styremedlem

 

mats.thorvaldsen@lindbak.no

Tlf: 416 46 202